پرستار در منزل

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ارائه پرستار در منزل با موسسه توان بخش

[/vc_column_text][vc_column_text]

موسسه توان بخش با بیش از 20 سال سابقه برای ارائه پرستار در منزل برای کودک و سالمند و ارائه پرستار بیمار و… در حال فعالیت می باشد. در این چند سال تلاش کردیم تا بهترین خدمات پرستاری از نظر کیفیت و با قیمت مناسب به شما عرضه شود. یکی از بهترین دسته های خدمات پرستاری در توان بخش ارائه انواع پرستار در منزل برای موارد مختلف می باشد. برخی از این دسته های خدماتی را در ادامه معرفی کرده ایم.

[/vc_column_text][vc_column_text]

انواع خدمات پرستار در منزل

[/vc_column_text][vc_column_text]

پرستار کودک

[/vc_column_text][vc_column_text]

ارائه پرستار در منزل برای نگهداری از کودک همیشه یکی از قوی ترین دسته های خدمات پرستاری توان بخش بوده است. پرستار کودک در ساعت هایی که شما در منزل نیستید از کودک شما به بهترین وجه ممکن نگهداری خواهد کرد.

بسیاری از خانواده ها در ساعت هایی که در منزل نیستند دغدغه این را دارند که کودکشان چه می کند. آیا خطری او را تهدید می کند یا خیر. آیا احساس تنهایی می کند یا احساس خوبی دارد. بسیاری خانواده ها ترجیح می دهند تا کودکشان را به مهدکودک ببرند تا در ساعات اداری از او نگهداری کنند. اما رفت و آمد های زیاد در این راه یکی از مسائل خسته کننده است.

انتخاب یک پرستار در منزل برای کودک شما می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. زیرا دیگر نیازی نیست تا وقت خود را در راه و مسیرهای مختلف هدر بدهید. پرستار در منزل برای نگهداری از کودک در وقت شما بسیار صرفه جویی خواهد کرد. همچنین این که هزینه زیاد رفت و آمد نیز حذف می شود. قیمت پرستار در منزل برای نگهداری از کودک در موسسه توان بخش بسیار مناسب می باشد. این مزیت در کنار کیفیت بالای خدمات انتخاب را برای مشتریان راحت تر کرده است.

[/vc_column_text][vc_column_text]

پرستار سالمند

[/vc_column_text][vc_column_text]

از دیگر خدمات پرستاری موسسه توان بخش ارائه پرستار در منزل برای نگهداری از سالمندان و افراد مسن و ناتوان می باشد. پرستاران توان بخش با تمام وجود تلاش می کنند تا از سالمند شما مراقبت و نگهداری کنند. آنها مراقب سلامت روحی و جسمی سالمند شما هستند. در کنار این که با آنها بسیار مهربان می باشند. انتخاب یک پرستار در منزل برای نگهداری و مراقبت از سالمند شما می تواند کیفیت سلامت او را افزایش دهد. همچنین خلا روحی به خاطر تنهایی و بسیاری مسائل دیگر در او بسیار کمرنگ تر می شود.

نگهداری و احترام به سالمندان در فرهنگ ما ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد. به همین دلیل بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند که خود از بزرگترهای مسن اطراف و قوم و خویش نگهداری کنند. بسیاری فرزندان به بهترین وجه ممکن از پدر و مادر پیر خود نگهداری می کنند. اما آنها نیز پس از اتمام تحصیل و رسیدن به بلوغ فکری باید در عرصه تجاری کار و فعالیت کنند. همچنین پس از ازدوتاج مسئولیت های خانه و خانواده ممکن است اجازه ندهد همیشه و هز زمان کنار آنها باشند.به همین دلیل نمی توانند در همه ساعات روز مواظب آنها باشند. یک پرستار در منزل که سالمند آنها نگهداری کند می تواند از دغدغه بسیاری از افراد بکاهد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

پرستار بیمار

[/vc_column_text][vc_column_text]

نگهداری از افراد بیمار نیز کاری بسیار پر زحمت می باشد. متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری خانواده ها فردی بیمار در خانه دارند که باید مدت کم و یا زیادی از او نگهداری کنند. نگهداری از بیماران با شرایط خاص گاهی دشواری های زیادی دارد. ممکن است بسیاری افراد علارغم میل باطنی نیز توانایی نگهداری از بیمار را نداشته باشند. زیرا ممکن است مجبور باشند او را جا به جا کنند و…

همچنین نگهداری از بیمار برای خانواده هایی که همه اعضا شاغل هستند یک دغدغه بزرگ است. آنها همیشه نگران هستند که در نبود آنها حال بیمار چگونه است. یک پرستار در منزل که بتواند نگهداری از بیمار آنها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد یک راه مناسب برای کمک به بهبود سلامت بیمار و مراقبت از او می باشد.

اگر به دلیل کار و مشغله نمی توانید در خانه بمانید و از بیمارتان نگهداری کنید از یک پرستار در منزل برای نگهداری از او دعوت به عمل آورید. او می تواند در نبود شما وظایف نگهداری از بیمار را به بهترین نحو انجام دهد. وجود یک پرستار در منزل برای بهبود روحیه بیمار نیز مفید خواهد بود. چرا که بیماران تنها به مراقبت جسمی نیاز ندارند. آنها احتیاج دارند تا شخصی کنارشان باشد و بتوانند با او صحبت کنند. حضور پرستار در منزل شما می تواند موجب شود حال روحی بیمارتان نیز بهتر شود. 

ممکن است شما در منزل باشید و با این حال نتوانید از بیمار به خوبی نگهداری کنید. نمی توانید تمام کارهای منزل را تعطیل کنید و تنها به بیمار برسید. همچنین ممکن است بیمار شما شرایط خاصی داشته باشد که نشود به تنهایی از او مراقبت کرد. به طور مثال ممکن است بیمار شما سنگین وزن باشد و نیاز داشته باشید او را به حمام و دستشویی ببرید. طبیعی است که هر کسی چنین توانی ندارد. استفاده از یک پرستار در منزل می تواند در انجام بسیاری از این کارها به شما کمک نماید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.