درمان واریس با طب سنتی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

همه ما بیماری واریس را با نشانه مشاهده رگ ها روی پوست به خصوص به رنگ بنفش دیده ایم. این بیماری زمانی به وجود می آید که رگ ها گشاد شوند و دریچه آنها ضعیف گردد. یکی از دلایل مهم واریس ایستادن طولانی و زیاد است. به همین دلیل است که بسیاری از خانم های خانه دار به واریس مبتلا می شود. برای جلوگیری از واریس همیشه توصیه شده برای کارهای طولانی بنشینید. به طور مثال برای سالاد درست کردن زمان طولانی ایستاده کار نکنید و روی زمین کار کنید. 

با این حال خیلی افراد به این موضوع بی توجهی می کنند و باعث می شوند بیماری واریس به وجود بیاید. در این مطلب راه های درمان واریس با طب سنتی را به شما معرفی خواهیم کرد. درمان واریس با طب سنتی به نسبت بسیار کم هزینه و بی ضرر خواهد بود.

[/vc_column_text][vc_column_text]

داروهای گیاهی برای درمان واریس با طب سنتی

[/vc_column_text][vc_column_text]

روغن درخت سرو

[/vc_column_text][vc_column_text]

یکی از بهترین راه های درمان واریس با طب سنتی استفاده از روغن درخت سرو می باشد. این روغن گیاهی به راحتی در عطاری ها یافت می شود. ماساژ با روغن درخت سرو باعث می شود تا گردش خون افزایش پیدا کند. به همین دلیل رگ ها تقویت می شوند. با استفاده از این روغن گیاهی به مرور می توان آثار واریس را کمتر و کمتر نمود.

[/vc_column_text][vc_column_text]

روغن بومادران

[/vc_column_text][vc_column_text]

روغن بومادران نیز از روغن های گیاهی بسیار گرم می باشد. از این روغن گیاهی می توان در جهت درمان واریس با طب سنتی استفاده نمود. یکی از دلایل واریس لخته شدن خون در برخی قسمت های رگ می باشد. ماساژ این قسمت ها با روغن بومادران باعث می شود این لخته های خونی به حرکت دربیایند و آثار واریس کمتر شود.

[/vc_column_text][vc_column_text]

روغن گل بی مرگ

[/vc_column_text][vc_column_text]

یکی از روعن های گیاهی بسیار عالی برای درمان رگ های عنکبوتی و واریس روغن گل بی مرگ می باشد. این روغن که از گیاهی به نام گل بی مرگ یا هلی کروسوم گرفته می شود برای درمان واریس مانند معجزه عمل می کند. این روغن خواص فوق العاده ضد انعقادی دارد. مالش قسمت های واریسی بدن با این روغن باعث می شود تا التهاب رگ ها از بین برود. همچنین باعث جریان خون از این رگ ها خواهد شد که به تدریج واریس را از بین می برد.

[/vc_column_text][vc_column_text]

روغن رزماری

[/vc_column_text][vc_column_text]

روغن رزماری یکی از روغن های آرام بخش و گرم می باشد. استفاده از روغن رزماری برای ماساژ قسمت هایی که دچار واریس شده اند باعث می شود تا کمتر احساس درد نمایید. رزماری باعث بی حس شدن رگ ها می شود و یک تسکین کننده درد طبیعی است. برای درمان واریس با طب سنتی از قدیم استفاده از این روغن بسیار توصیه شده است. برای اینکه واریس را با رزماری از بین ببرید هر شب قبل از خواب قسمت های واریسی را با مقداری روغن رزماری چرب کنید و به خوبی ماساژ دهید. جهت تاثیر بیشتر با یک پارچه ببندید تا گرم بماند. صبح پارچه را باز کنید و قسمت روغنی را بشویید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.